Президент вручив нагороди в галузі науки і техніки

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з лауреатами Державних премій України в галузі науки й техніки 2020 року, авторами наукових робіт у сфері оборони, космосу і медицини, і вручив їм нагороди. Про це передає пресслужба Офісу президента України, передає з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Zelenskii vruchil premii
Фото: ОПУ

"На сході України триває війна з агресором, тому всі ваші наукові винаходи та відкриття — це не тільки ваші особисті досягнення і ваш творчий шлях, це ще й значний внесок у зміцнення національної безпеки та оборони нашої країни. Сьогодні це має велике значення", — підкреслив Зеленський.

Президент України зазначив, що згідно з підписаним ним закону з наступного року Державна премія в галузі науки й техніки буде перейменована в Національну премію України імені Бориса Патона.

"Можна сказати, що ви — останні представники вітчизняної науки, хто отримає державну премію з такою назвою. Але, знаючи вашу наполегливість і спрагу до відкриттів, впевнений, що це точно не остання ваша державна нагорода за ваші досягнення", — додав він.

Указами Зеленського присуджені 14 премій. Серед іншого нагороди отримали роботи, які становлять державну таємницю.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент доручив РНБО перевірити землі і жителів Конча-Заспи та Пущі-Водиці.

Читати також:
У МОЗ готуються до нової хвилі епідемії COVID-19
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/prezydent-vruchyv-nagorody-v-galuzi-nauky-i-tehniky/”