Стефанчук назвав аргументи на користь скасування переведення годинників на літній та зимовий час

последние новости в Украине останні новини в Україні

Руслан Стефанчук, віцеспікер Верховної Ради, прокоментував переведення годинників на зимовий та літній час. Біологічні ритми людини зазнають великої шкоди через такі зміни.

Об этом сообщает КОД ЮА

Від цієї ідеї варто відмовитися. Про це чиновник повідомив 2 березня в етері телеканалу "Україна 24".

Він зазначив, що у 2017 році троє американських вчених отримали Нобелівську премію. Вчені довели шкідливість на молекулярний вплив.

Автори ініціативи звернулися до всіх медичних університетів та вишів. Фахівці зробили висновок, що сезонне переведення часу негативно позначається на людському здоров’ї. Користь чи вигода від такої маніпуляції не доведена. Депутат назвав певні пункти щодо таких змін:

  • негативно позначається на людському здоров’ї;
  • корисність чи економічність не доведено;
  • встановити на всій території України, включно з тимчасово окупованими територіями, єдиний час.

У ЄС у 2018 році ухвалив рішення стосовно сезонного переведення годинників. Країни отримали право самостійно вирішувати та оголошувати свою позицію щодо питання.

Раніше ASPI news повідомляло, що Стефанчук зареєстрував у парламенті законопроєкт, яким передбачається відмова від літнього та осіннього переведення годинників в Україні. Також комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт про скасування сезонного переведення часу.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/stefanchuk-nazvav-argumenti-na-korist-skasuvannya-perevedennya-godinnikiv-na-litniy”