“Кількасот метрів від лінії зіткнення”: Банкова прозвітувала про візит Зеленського на Донбас

Під час робочої поїздки у Донецьку область президент України Володимир Зеленський відвідав передову в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Об этом сообщает Русский слон

Про візит на фронт заявила в четвер, 11 лютого, пресслужба офісу президента.

Зазначається, що Зеленський ознайомився з “оперативною ситуацією за кількасот метрів від лінії зіткнення та поспілкувався з військовослужбовцями”.

“Важливо, що вищий офіцерський склад перебуває на передовій. Ми говорили з Головнокомандувачем Збройних сил Русланом Хомчаком, щоб відбувалася ротація вищого офіцерського складу. Щоб вони постійно відвідували наших хлопців і дівчат на передовій”, – заявив Зеленський.

зе

Військові 503-го окремого батальйону морської піхоти подарували главі держави пам’ятний значок – коїн, на знак того, що “вони завжди готові прийти на допомогу, завжди йому раді та вважають другом”.

В ОП додали, що Володимир Зеленський вручив військовим державні нагороди та цінні подарунки.

Як видно зі світлин, які поширив пресцентр ОП, військові продемонстрували президенту докази російської збройної агресії.

Нагадаємо, що візит Володимира Зеленського відбувається на тлі загострення в районі проведення ООС – в четвер, 11 лютого, внаслідок снайперської ворожої атаки помер солдат Олександр Глушко. Це четверта бойова втрата ОС протягом лютого 2021 року.Джерело статті: “https://factor-news.info/za-kilkasot-metriv-vid-liniyi-zitknennya-bankova-prozvituvala-pro-vizyt-zelenskogo-na-donbas-foto/”