За реагування прокуратури Чернівецької області розірвано договір на суму 605 тис грн


Опрацюванням даних вебпорталу "ProZorro" встановлено, що замовниками допускаються порушення вимог Закону України “Про публічні закупівлі” та тендерної документації, зокрема щодо визнання переможцями відкритих торгів, які не відповідають необхідним кваліфікаційним критеріям щодо наявності матеріально-технічної бази, працівників, досвіду виконання робіт аналогічного характеру, поділу предмета закупівлі на частини тощо.

Об этом сообщает Роспрес

Так, однією з територіальних громад Хотинського району у листопаді 2019 року, всупереч вимогам ст. 22, 30 Закону України "Про публічні закупівлі", укладено договір на придбання баків для вивозу сміття на загальну суму 605 тис₴

Після проведення спільного моніторингу з Управлінням Західного офісу Держаудитслужби у Чернівецькій області, зазначений договір територіальною громадою розірвано. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/za-reaguvannya-prokuraturi-bukovini-rozirvano-dogovir-na-sumu-605-tis-grn-385510”