На Чуднівській у Житомирі знайшли мертву лисицю, фахівці кажуть, що «прогулянки» тварин у місті – нерідкість

У Житомирі на вулиці Чуднівській, навпроти «Польського дому», 24 жовтня житомиряни виявили мертву лисицю, що лежала на узбіччі дороги.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про знайдену загиблу дику тварину на своїй Facebook-сторінці повідомив Олександр Українець.

«Місто Житомир, вул. Чуднівська, 24 жовтня 2020 р. Думаю, ветеринарна служба має перевірити на сказ», – написав чоловік.

Судячи з фото, тварину збив автомобіль.

Фото з Facebook-допису Олександра Українця

У коментарях до допису деякі користувачі зазначають: те, що лиси заходять у населені пункти, може означати, що вони хворіють на сказ.

У пресслужбі головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області в коментарі Житомир.info зазначили, що з відповідним повідомленням до служби ніхто не звертався.

«Звернень до нас не надходило, та й, власне, для цього не було підстав як таких. Якби це був контакт живого лиса з домашньою твариною чи з кимось з людей, тоді необхідне було б звернення, і наші спеціалісти ветеринарної клініки вжили б відповідних заходів. А про мертву тварину ніхто не повідомляв, вилучення її звідти – теж не наша функція, а комунальних служб, які проводять прибирання», – пояснила фахівець зі зв’язків з громадськістю ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Галина Заріцька.

У тому, що лиси заходять на житлову територію, немає нічого дивного, зазначають фахівці, – тварини шукають собі поживи.

«Явище, коли лиси заходять на територію житлових забудов, є нормальним. Особливо чітко така тенденція спостерігається упродовж останніх років. Вони заходять у межі населених пунктів у пошуках легкої здобичі, часто тварини нишпорять на смітниках, шукаючи поживи», – кажуть у Держпродспоживслужбі.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2018 року в селі Романівка Бердичівського району Житомирської області чоловік знайшов на своєму подвір’ї мертвого лиса. Як з’ясувалося, тварина була хвора на сказ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_195883.html”