В Одесі посилили карантин: що заборонено з 14 липня

З вівторка, 14 липня, в Одесі міська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила посилити карантин.

Об этом сообщает Устав


Про це повідомляє прес-служба одеської мерії.


"Суб’єктам господарювання всіх форм власності необхідно забезпечити виконання і дотримання приписів підпункту 16 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 про заборону роботи в період з 23:00 до 07:00 розважальних закладів (нічних клубів), а також при наданні послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів і т. ін.), закладів культури", — йдеться в повідомленні.


При цьому нові заборони не поширюються на кінотеатри і ті заклади громадського харчування, які працюють на винос або ж займаються адресною доставкою їжі.


У комісії також зазначили, що необхідно посилити контроль за карантином у прибережній зоні і в торгово-розважальних центрах.


Нагадаємо, що в ВООЗ заявили, що поширення нового типу коронавірусу COVID-19 "все ще прискорюється", а більшість країн досі не взяла пандемію на контроль. Таку заяву зробив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреесус.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-14/v-odesse-ujestochili-karantin-chto-zaprescheno-s-14-iyulya/203277”