Волонтерка Зеленському: "Не зай**уй малий, випе**иш мамчин, злазь з трону, погрався булавою, мавпа, тільки шишок собі нею набив"

Звіробій — Зеленському: "Це буде перший випадок в Україні, коли народ гетьману булаву в с**ку запхне"

Маруся Звіробій різко розкритикувала президента Володимира Зеленського і закликала припинити репресії стосовно колишнього глави держави, нардепа Петра Порошенка. Українська волонтер і ветеран АТО також назвала ситуацію з правосуддям фактично свавіллям.

Об этом сообщает FIB

Колишня військовослужбовець жорстко висловилася про Зеленського і не соромилася в виразах на його адресу. Пост опублікований в Telegram-каналі Звіробій.

"Ди*ілу на замітку. Абсурдність справ проти Порошенка і хворе бажання посадити його будь-як аби щоб, розпач Зеленського від відсутності доказів своїх передвиборчих звинувачень — вже надто привертає увагу навіть ворогів Порошенка", — йдеться в публікації.

Волонтер висловила думку, що дуже велика частина країни "ненавидить вас обох", але в Україні систему права і справедливості цінує вище інституту президенства.

"І дістало вкрай свавілля, яке ви намагаєтесь показати, як правосуддя", — пише вона.

Звіробій також закликала Зеленського скласти з себе президентські повноваження.

"Не зай**уй малий, ти й так своєю смертю не вмреш, випе**иш мамчин, злазь з трону, погрався булавою, мавпа, тільки шишок собі нею набив. Це буде перший випадок в Україні, коли народ гетьману булаву в с**ку запхне", — йдеться в пості.

Нагадаємо, Керівництво Закарпаття регулярно "купують або залякують" — Зеленський (ВІДЕО)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/volonterka-zelenskomu-ne-zayuy-malyy-vypeysh-mamchyn-zlaz-z-tronu-pogravsya-bulavoyu-mavpa”