Десяток парламентарів мають зв’язки зі злочинними угрупованнями, — керівник ДСР


До Верховної Ради України "потрапляють люди, які мають зв’язки зі злочинними угрупованнями". За словами начальника Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Руслана Марчук, таких "не багато", "але вони є". Приблизно 10 осіб.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це керівник ДСР заявив в інтерв‘ю "Цензор. НЕТ", — передає Резонанс 23 червня.

У відповідь на питання щодо імовірності притягнення до відповідальності цих політиків разом зі злодіями в законі Марчук зазначив, що наразі "немає даних про те, що депутати беруть активну участь в діяльності злочинної групи або злочинної спільноти".

З ПОЧАТКУ РОКУ В УКРАЇНІ ЗАТРИМАНО ЧОТИРЬОХ «ЗЛОДІЇВ У ЗАКОНІ» ТА ОДНОГО — ЗАСУДЖЕНО, — ДСР

- Якщо ми зафіксуємо якісь дії, спрямовані на вчинення злочину, природно, ми будемо інформувати Генерального прокурора про таку подію і далі вживати заходів із документування, — наголосив він.

Керманич Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції не назвав жодних прізвищ. Та не конкретизував, чи йдеться про нардепів нинішнього скликання ВРУ, чи попередніх.

ИНОГДА ОНИ ВОЗВРАЩАЮТСЯ, ИЛИ РОЖДЕСТВЕНСКИЕ КАНИКУЛЫ АНТИМОСА

Як писав Резонанс, народний депутат України VIIІ скликання Олександр Пресман не приховує давної дружби із Антимосом Кухілавою, «злодієм в законі» на прізвиська Антік або Дід.

2013 року Пресман говорив журналістам, що Кухілава для нього "насамперед, родич, хрещений батько сина".

Було б добре, щоб в Україні було більше таких людей, як Антімос. Не було б в країні такого свавілля, — твердив народний обранець.

ВІДКРИТО НОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ НАЙВІДОМІШОГО В УКРАЇНІ «ЗЛОДІЯ В ЗАКОНІ» (ДОКУМЕНТ)


Джерело статті: “https://resonance.ua/desyatok-parlamentariv-mayut-zvyazki-z/”