"У нас "злетить" монобільшість" — Арахамія про чистки у фракції "Слуга народу"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія переконаний у тому, що головною помилкою було неприйняття імперативного мандату після парламентських виборів. Мовляв, з ним управляти політсилою було б набагато простіше.

Об этом сообщает FLB

"Ми не прийняли імперативний мандат(обмеження у діях обраної посадової особи будь-якими умовами, при порушенні яких його мандат може бути відкликаний — ред.). Це було фатальною помилкою. Зараз це зробити неможливо. Хоча керувати політсилою було б значно простіше", — сказав голова фракції.

За його словами, якщо політсила виключить когось, то слідом "побіжать" ще 10-20 нардепів з вигаданих причин. Це призведе до втрати монобільшості. "Ми будемо вимушені йти з кимось у коаліцію", — пояснив Арахамія.

З цієї ж причини у фракції залишили проблемних народних депутатів Максима Бужанського і Олександра Дубінського.

Раніше голова депутатської фракції Слуги народу назвав клімат, протиріччя та конфлікти всередині "Слуги народу" "нормальним процесом", а самі скандали — "висмоктаними з пальця". Екс-міністр фінансів Ігор Уманський заявив, що у відсутності бюджетного фінансування медицини та інших напрямків в Україні немає нічого дивного, оскільки в державному бюджеті "зяє діра".Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика
"Це не можливо!": Арахамія виключив можливість проросійського реваншу в "Слузі народу"

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України Давид Арахамія заявив про неможливість проросійського реваншу в Україні, поки партія "СН" перебуває у владі. Внутрішні настрої в партії неймовірно проукраїнські та патріотичні.

17:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика
Меценат Павло Фукс розкритикував Михайла Бродського за імітацію допомоги хворим COVID-19

Відомий український бізнесмен і меценат Павло Фукс у своєму Телеграм-каналі розкритикував Михайла Бродського, який Черкасам допоміг болгаркою і сотнею костюмів, пошитих на його ж фірмі "Венето".

17:06, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика
Міністр економіки розкритикував ProZorro: дивна система (Відео)

Ігор Петрашко назвав ProZorro дивною системою. Міністр звинуватив систему в тому, що українські підприємства у не мають пріоритетності в ній.

15:14, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика
"Скандали у "Слузі народу" висмоктані з пальця" — Арахамія

Скандали, які відбуваються у фракції "Слуга народа", висмоктані з пальця, але дуже популярні. Таку думку у інтерв’ю НВ нещодавно висловив голова депутатської фракції Слуги народу Давид Арахамія.

14:58, Сьогодні


Новини » Здоров’я
вт, 05/05/2020 — 17:40
Автор: АСПІ — інформаційне агентство ASPI
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Тільки за три місяці 2020 року в Україні зафіксовано 236 випадків хвороби Лайма. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України.

Через аномально теплу зиму та весну в Україні масово прокинулися кліщі. Протягом минулого року було зареєстровано 4 482 випадки хвороби Лайма серед українців. 833 людини захворіли у сільській місцевості. Нині за перший триместр 2020 року в Україні виявили 236 випадків хвороби Лайма.

Хвороба Лайма (кліщовий бореліоз, Лайм-бореліоз) — інфекційне трансмісивне захворювання, переносником якого є кліщі. Інкубаційний період після укусу зараженого кліща становить від 1 до 45 днів (7–14 у середньому). У людини дуже висока сприйнятливість до цього захворювання. Хвороба Лайма може бути пізньою або хронічною, вона виявляє себе навіть через роки. У цьому випадку з’являються неврологічні та ревматологічні прояви з переважним ураженням кістково-м’язової системи (артрити) чи нервової (нейробореліоз, хронічний атрофічний акродерматит).

Щоб запобігти присмоктуванню кліщів слід носити закритий одяг, оббризкувати спеціальними спреями проти кліщів та комах, а після відвідин лісу ретельно оглядати себе та домашніх тварин.

Раніше стало відомо, що в Україні почнуться клінічні випробування препарату "Біовен" на пацієнтах з COVID-19. ASPI news повідомляло, що Міністерства оборони США оголосило про початок тестування вакцин проти коронавірусу на тваринах.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-nas-zletit-monobilshist-arakhamiya-pro-chistki-u-frakcii-sluga-narodu”