Фокс з Галичини: в мережі показали миле фото "прикордонника", який воює на Донбасі

Українським прикордонникам, які несуть службу на так званій лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями Луганській області, допомагає службова собака на прізвисько Фокс, що вміє знаходити наркотики.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомили на Facebook-сторінці благодійного фонду "Вернись живим"


"Знайомтеся, це — Фокс, прикордонник з Галичини, який несе зараз службу в Луганській області. Він стежить, щоб ніхто не проніс наркотики через так звану лінію розмежування", — сказано в підпису до опублікованого знімку тварини.Волонтери також нагадали, що недалеко від Фокса, зовсім поруч на передових позиціях, наш спокій оберігають військові, які потребують нашої допомоги і підтримки.


Як повідомляв "Апостроф", українські прикордонники, які працюють на адмінкордоні з окупованим Кримом, навчили своєю службову собаку відповідати на гасло "Слава Україні"


Детальніше про бойових товаришів бійців ЗСУ на лінії фронту, читайте в матеріалі "Апострофа": На Донбасі собаки рятують людей від обстрілів, а "Гіві" і "Захарченко" вижили після контузії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-13/foks-s-galichinyi-v-seti-pokazali-miloe-foto-pogranichnika-voyuyuschego-na-donbasse/188339”